סרטים לצפייה ישירה
הקלידו שם שלסרט או סדרה
צפייה ישירה » סדרות לצפייה ישירה » אחים ואחיות עונה 1 » אחים ואחיות עונה 1 פרק 14 לצפייה ישירה

אחים ואחיות עונה 1 פרק 14

נמצאו 3 תוצאות עבור:

אחים ואחיות עונה 1 פרק 14 לצפייה ישירה


תקציר:
"אחים ואחיות" (באנגלית: Brothers & Sisters) היא סדרת דרמה המשכית המשודרת ברשת ABC האמריקאית ובישראל משודרת בערוץ HOT 3. שידורה החל ב-24 בספטמבר 2006 בארצות הברית. הסדרה מספרת את סיפורה של משפחת ווקר מפסדינה, לוס אנג'לס, משפחה ממוצא אירי ויהודי, המנסה להתגבש מחדש לאחר מותו הפתאומי של אב המשפחה, וויליאם ווקר. עם שחקני הסדרה נמנים זוכת פרס האמי (על משחקה בסדרה) סאלי פילד, קליסטה פלוקהארט, רייצ'ל גריפיטס והזוכה בפרס "טוני", רון ריפקין. הסדרה נוצרה על ידי ג'ון רובין בייטס, אשר עזב את הסדרה [1] בינואר 2008, בגלל חילוקי דעות אמנותיים בינו ובין רשת ABC. הסדרה מופקת על ידי גרג ברלנטי וקן אולין, שהצטרף לצוות השחקנים של הסדרה בעונתה השנייה. בימים אלה משודרת העונה החמישית של הסדרה.
קטגוריות: סדרות דרמה המשכיות,
קרא עוד בוויקיפדיה


דירוג:

תגיות: אחים ואחיות עונה 1 פרק 14 לצפייה ישירה, אחים ואחיות עונה 1 פרק 14 מתורגם, אחים ואחיות עונה 1 פרק 14 תרגום מובנה, אחים ואחיות עונה 1 פרק 14 צפייה ישירה, אחים ואחיות עונה 1 פרק 14 להורדה

החלף סרט
וידאו בטעינה, נא להמתין...


סרטיוי הינו מנוע חיפוש למציאת אחים ואחיות עונה 1 פרק 14 וכל סרט אחר או סדרה אחרת שתרצו לצפייה ישירה עם כתוביות מובנות אחים ואחיות עונה 1 פרק 14 להורדה מהירה עם כתוביות בעברית אחים ואחיות עונה 1 פרק 14 רק במנוע החיפוש לסרטים שווה צפייה.