סרטים לצפייה ישירה
הקלידו שם שלסרט או סדרה
צפייה ישירה » סדרות לצפייה ישירה » אווטר פרק 27 לצפייה ישירה

אווטר פרק 27

נמצאו 3 תוצאות עבור:

אווטר פרק 27 לצפייה ישירה


תקציר:
אווטארה (בסנסקריט: अवतार ), או בהינדי אווטאר היא התגלמות של אל. מקור המילה בסנסקריט, ופירושה 'ירידה', בהשאלה, פירושה ירידה של האל מן השמיים אל הארץ והתגשמותו בדמות היסטורית ספציפית, או באיקונה כלשהי במקדש (ארצ'א- אווטארה), או בקדוש שדבק באל, או בשירי הדבקות שלו. במקור זהו מושג תיאולוגיתיאולוגיה מרכזי בוישנאויזם (הפלג בהינדואיזם שגורס שוישנו הוא האלוהות הגדולה ודבק בו) ומציין את ההתגלמויות של האל וישנו. המושג הופיע בצורה מוקדמת וראשונית בבהגאוואד גיטה והציג את התורה לפיה וישנו מתגלגל בדמויות היסטוריות שונות, כדי להציל את הדהרמה בתקופות שהאנושות נקלעת למצוקה. פיתוח של דוקטרינה זו נמצא בפוראנות הוישנאויות, המפרטות עשר התגלמויות קאנוניות של האל וישנו -הדאשא-אווטארה: הדג (מאטסיה), הצב (קורמה), חזיר הבר (וראהא), חצי-איש-חצי-אריה (נאראסימהא), הגמד (ואמנה), 'ראמה עם הגרזן' (פאראשוראמה), ראמה (אל), קרישנה, בודהה, התגלמותו העתידית של וישנו (קלקי).
קטגוריות: קצרמר דת, הודו: דת ופילוסופיה, קצרמר - כל הערכים
קרא עוד בוויקיפדיה


דירוג:

תגיות: אווטר פרק 27 לצפייה ישירה, אווטר פרק 27 מתורגם, אווטר פרק 27 תרגום מובנה, אווטר פרק 27 צפייה ישירה, אווטר פרק 27 להורדה

החלף סרט
וידאו בטעינה, נא להמתין...


סרטיוי הוא אתר צפייה ישירה למציאת אווטר פרק 27 וסדרות חינם וסדרות להורדה באיכות אווטר פרק 27 לצפייה מהירה חינם אווטר פרק 27 אחד הסרטים שהצליחו בזמן האחרון שווה צפייה.