סרטים לצפייה ישירה
הקלידו שם שלסרט או סדרה
צפייה ישירה » סדרות לצפייה ישירה » אווטר עונה 2 » אווטר עונה 2 פרק 61 לצפייה ישירה

אווטר עונה 2 פרק 61

נמצאו 5 תוצאות עבור:

אווטר עונה 2 פרק 61 לצפייה ישירה


תקציר:
אווטארה (בסנסקריט: अवतार ), או בהינדי אווטאר היא התגלמות של אל. מקור המילה בסנסקריט, ופירושה 'ירידה', בהשאלה, פירושה ירידה של האל מן השמיים אל הארץ והתגשמותו בדמות היסטורית ספציפית, או באיקונה כלשהי במקדש (ארצ'א- אווטארה), או בקדוש שדבק באל, או בשירי הדבקות שלו. במקור זהו מושג תיאולוגיתיאולוגיה מרכזי בוישנאויזם (הפלג בהינדואיזם שגורס שוישנו הוא האלוהות הגדולה ודבק בו) ומציין את ההתגלמויות של האל וישנו. המושג הופיע בצורה מוקדמת וראשונית בבהגאוואד גיטה והציג את התורה לפיה וישנו מתגלגל בדמויות היסטוריות שונות, כדי להציל את הדהרמה בתקופות שהאנושות נקלעת למצוקה. פיתוח של דוקטרינה זו נמצא בפוראנות הוישנאויות, המפרטות עשר התגלמויות קאנוניות של האל וישנו -הדאשא-אווטארה: הדג (מאטסיה), הצב (קורמה), חזיר הבר (וראהא), חצי-איש-חצי-אריה (נאראסימהא), הגמד (ואמנה), 'ראמה עם הגרזן' (פאראשוראמה), ראמה (אל), קרישנה, בודהה, התגלמותו העתידית של וישנו (קלקי).
קטגוריות: קצרמר דת, הודו: דת ופילוסופיה, קצרמר - כל הערכים
קרא עוד בוויקיפדיה


דירוג:

תגיות: אווטר עונה 2 פרק 61 לצפייה ישירה, אווטר עונה 2 פרק 61 מתורגם, אווטר עונה 2 פרק 61 תרגום מובנה, אווטר עונה 2 פרק 61 צפייה ישירה, אווטר עונה 2 פרק 61 להורדה

החלף סרט
וידאו בטעינה, נא להמתין...


סרטיוי הוא אתר להורדת אווטר עונה 2 פרק 61 וסרטים לצפייה ישירה וסרטים להורדה באיכות אווטר עונה 2 פרק 61 לצפייה באינטרנט עם כתוביות בעברית אווטר עונה 2 פרק 61 רק בצפייה ישירה נט מדהים כמה שזה מהיר.