סרטים לצפייה ישירה
הקלידו שם שלסרט או סדרה
צפייה ישירה » סדרות לצפייה ישירה » אווטאר עונה 1 » אווטאר עונה 1 פרק 22 לצפייה ישירה

אווטאר עונה 1 פרק 22

נמצאו 5 תוצאות עבור:

אווטאר עונה 1 פרק 22 לצפייה ישירה


תקציר:
אווטארה (בסנסקריט: अवतार ), או בהינדי אווטאר היא התגלמות של אל. מקור המילה בסנסקריט, ופירושה 'ירידה', בהשאלה, פירושה ירידה של האל מן השמיים אל הארץ והתגשמותו בדמות היסטורית ספציפית, או באיקונה כלשהי במקדש (ארצ'א- אווטארה), או בקדוש שדבק באל, או בשירי הדבקות שלו. במקור זהו מושג תיאולוגיתיאולוגיה מרכזי בוישנאויזם (הפלג בהינדואיזם שגורס שוישנו הוא האלוהות הגדולה ודבק בו) ומציין את ההתגלמויות של האל וישנו. המושג הופיע בצורה מוקדמת וראשונית בבהגאוואד גיטה והציג את התורה לפיה וישנו מתגלגל בדמויות היסטוריות שונות, כדי להציל את הדהרמה בתקופות שהאנושות נקלעת למצוקה. פיתוח של דוקטרינה זו נמצא בפוראנות הוישנאויות, המפרטות עשר התגלמויות קאנוניות של האל וישנו -הדאשא-אווטארה: הדג (מאטסיה), הצב (קורמה), חזיר הבר (וראהא), חצי-איש-חצי-אריה (נאראסימהא), הגמד (ואמנה), 'ראמה עם הגרזן' (פאראשוראמה), ראמה (אל), קרישנה, בודהה, התגלמותו העתידית של וישנו (קלקי).
קטגוריות: קצרמר דת, הודו: דת ופילוסופיה, קצרמר - כל הערכים
קרא עוד בוויקיפדיה


דירוג:

תגיות: אווטאר עונה 1 פרק 22 לצפייה ישירה, אווטאר עונה 1 פרק 22 מתורגם, אווטאר עונה 1 פרק 22 תרגום מובנה, אווטאר עונה 1 פרק 22 צפייה ישירה, אווטאר עונה 1 פרק 22 להורדה

החלף סרט
וידאו בטעינה, נא להמתין...


סרטיוי הינו מנוע חיפוש למציאת אווטאר עונה 1 פרק 22 וכל סרט אחר או סדרה אחרת שתרצו לצפייה ישירה במהירות ובאיכות אווטאר עונה 1 פרק 22 להורדה חינם אווטאר עונה 1 פרק 22 רק בסרטיוי מדהים כמה שזה מהיר.